אודות Q-Link ישראל

מדענים, בעלי מקצוע בתחומי הבריאות ואיכות החיים, ומספר גדל והולך של בני-סמכא בתחום הספורט ומן האקדמיה מגלים ומתארים את הקשר ההדוק שבין עוצמתם ומשרעתם של תדרי התהודה הטבעית של הגוף,
לבין התחושה המקבילה של אותו אדם, של רווחה (תחושת נוחות, רגיעה ויציבות) אישית, תפקודים גופניים ומנטליים ואיכות חיים.

כמובן, איננו זקוקים לחוקרים או לרופאים שיגידו לנו עד כמה הדבר חשוב או כי הוא קיים, מכיוון שבכל אחד מאתנו ובחוויותינו קיים יסוד מסוים שכבר מבין את הקשר האנרגטי הזה.

באיזו עוד דרך נוכל להסביר כיצד נקודת הראות המנטלית שלנו משתפרת בן-רגע פשוט לאחר המילה הנכונה, החיוך, המבט או המגע האוהב מאדם אחר, או מדוע אנו חשים התרוממות רוח לאחר מחמאה או פעולה שמעידים כי אותו אדם חשב עלינו?

מדוע אנו מתעוררים לחיים מבחינה גופנית ורוחנית כאשר תזמורת הרמונית מנגנת בנוכחותנו, או נוכח ניצחון של אדם אחר, או בעת מדיטציה, חשיבה חיובית או בפעילויות הקשורות לדת שלנו?

כך פועלת התהודה!

ייתכן שנקודת ההתייחסות המובהקת ביותר לכך שלתהודה יש השפעת-מפתח על חיינו היא הקשר שלנו אל הטבע, קשר בל-יינתק.
כאשר אנו פשוט מקיפים עצמנו בטבע – גופנו, שכלנו ורוחנו מתאזנים, מושבים לאיתנם ומחוזקים.

אנו נמשכים אל הטבע מפני שהוא נמצא כבר בתוכנו, מפני שאנו כבר חלק ממנו, וזו הסיבה שאנו רוצים לשקע את בהונותינו בחול, להריח בריזה מלוחה מן הים, לשבת בפארק, לשכב בשמש, להתקרב למפל גועש או להתבונן ארוכות בזוהר השקיעה מפסגה גבוהה של הר.

בטבע אנו חשים הלכה למעשה כי אנו שבים אל הגרסה הטובה ביותר של עצמנו!

וזהו העניין כשמדובר בתדרי התהודה הטבעית של קיו-לינק – הם פועלים עבורך 24/7, לכל מקום שתלך,

חברת Q-Link מובילה במחקר, וגילוי טכנולוגיות חיזוק אנרגית התדרים העדינים כבר יותר מ -25 שנה.

חברת דגן מערכות בריאות מייצגת את חברת Q Link בישראל מזה 15 שנים.

בכל מצב וכאשר אתה מעוניין וצריך להפגין את מיטב ביצועיך (בפרט כאשר אתה תחת לחץ).

זוהי נקודה קריטית מפני שמעבר לכך שאנו משלמים מחיר, מבחינת התהודה המולדת שלנו, על חיינו הכאוטיים ועל סגנונות החיים והסביבות מלאי-הלחץ שלנו, שלא ניתן להכניסם תחת שליטה – לעתים קרובות אנו גם עסוקים מדי או שאיננו מסוגלים להגיע אל הטבע, לבוא עימו במגע קרוב או לקחת חלק בפעילויות המשיבות לנו את תהודתנו.

בקיו-לינק, למעלה מעשרים וחמש שנים של משובי לקוחות נלהבים וכנים מציירים תמונה ובה חיים שעברו שינוי לטובה וחזרו אל המיטב החיובי והאנרגטי שלהם:

 

יותר חיוניות, יצירתיות, גמישות וחוסן, מיקוד, מודעות, עליצות, תגובה משופרת ללחץ, פריון עבודה גבוה, תפקודים קוגניטיביים, פוטנציאל דינמי, שביעות רצון, מודעות, אדם יותר 'מחובר' בעבודה ובעת משחק, נכנס לתחום הביצוע העילאי (או באנגלית, “in the zone”) ברגעים המשמעותיים, ומשתלב טוב יותר ובהרמוניה רבה יותר עם אחרים…

כל אלה ועוד הן חוויות אמיתיות, עליהן מדווחים לקוחותינו בתדירות הגבוהה ביותר.

 

והיופי שבקיו-לינק הוא מעבר ליעילותו גרידא – זהו מכשיר קטן שלא יפריע לך, לא נדרש כל מאמץ שהוא כדי להשתמש בו, וכמובן אין צורך בתחזוקה – הוא יעניק לך שנים של שימוש, הנאה וערך ללא דאגות.

 

אכן, עבור רבים, קיו-לינק הוא כלי נחוץ לחיים, שאין בלתו.

אך הדרך הטובה ביותר לגלות כמה נהדרים יכולים להיות חיים עם תהודה משופרת, היא לנסות את ה Q-Link בעצמך.